Listopad 2007

Moc hezFké bříšQo :-)

28. listopadu 2007 v 22:55
Ahoj jak jistě víte Christina je vážně těhotná...Bříško ji sluší jako nikomu jinýmu...Teď už ani nenosí boty na podpadku ale lodičky..Také říkala že chce mít syna a pojmenovat ho po svém manželovy-Jordan...No tak uvidíme jestly ti to vyjde Chriss...Samozřejmě držíme ti palečky aby jsi měla bezproblémové těhotenstvý a krásného synka..

Pěknej Music PiCt♥

19. listopadu 2007 v 19:32 Všemožně
↓↓♥♥Moc pěknej♥♥↓↓
Lowelle

CmucQ piXelkY

19. listopadu 2007 v 19:15 VšemožněZDrOj-Cipissek

Hezůů x))

19. listopadu 2007 v 19:06 Všemožně
tray.target.ox.jeero

7 Smrtelných hříchů...

18. listopadu 2007 v 13:38 Všemožně
Lakomství
Moje Sbéčka

18. listopadu 2007 v 12:46 SB
Moji milovaní......Cso já bych si bez vás počala......No......heh.....Mvmmmmmmr......No cso bych ještě řeQla.....No......Ste prostě moji nejmilejší a vytho moc dObře wíte.....Na wás prostě nikdo nemá nO cso si budem povídat.....Vy prostě nejste jak ostatní trapný blogy kteří napíšou trapnej komentář a ani tam nenapíšou svojí URL.....Vy ste prostě jedineční noa prostě moje zlatíí......A už asi budu muset končit...No taQ moje Srdiško patří hlavně těmto blogům.....Které moF láfkuju!!!!!!!


Lásky :-)


Lidičky ktery mi sem moc nechodějí :-(


New Lidí :-)
Cenka pro moje Milovaný♥

18. listopadu 2007 v 12:45 SB
↓↓↓Tady je cenka pr všechny za spřátelení!!↓↓↓

♥Pravidla pro SB♥

18. listopadu 2007 v 12:45 SB
Ahoj taQ sem si pro vás připravila několik pravidel které jako Sb musíte obstát....↓↓
Táákže
•Budete můj blog navštěvovat nejmíň 4krát týdně)pokud budete mít čásek)
•Napíšete vždy nějakej kOment(Vždyť vám to nic neudělá)
•A zapojíte se do soutěží(není povinný)
TaQ promiňte jestli se vás to nějak dotklo ale mě vadí když s někym spřátelim a on si mě jen taQ dá do spřátelených a paQ se půlroku neozveTo chápete ne?Ste moje zlatííA díky mof!!


SB♥

14. listopadu 2007 v 11:35
thcutee.png green image by love_temptationZde Je blOgís o TOmovi a BillOvi....UrčiTě taM pÍsnĚtE něJskEj teN kOmneNt....


Green picts..

11. listopadu 2007 v 17:49 Všemožně

EMO icOns..

9. listopadu 2007 v 14:41 Všemožně

Příběh který si musíš přečíst!!

8. listopadu 2007 v 18:14 Všemožně
Byl jednou jeden ... chlapec, který se narodil s nemocí. Byla to nevyléčitelná nemoc. V 17 letech ... mohl každou chvíli umřít. Žil stále jen stáhnutý v domě, pod dohledem své matky. Jednou už toho ale měl dost, a tak se rozhodl, jednou jedinkrát si vyjít. Poprosil svou matku o dovolení a ona mu to umožnila. Když se procházel svou čtvrtí, viděl množství obchodů. Když šel okolo obchodu s hudebninami, uviděl nádherné děvče, asi v jeho letech. Byla to láska na první pohled. Otevřel dveře a vstoupil dovnitř. Nedíval se po ničem jiném, jen po ní. Stále více se blížil k přepážce, kde stála. Podívala se na něj a s úsměvem se zeptala: "Můžu vám nějak pomoci?" Během toho si myslel, že je to ten nejpěknější úsměv, který ve svém životě viděl. Pocítil potřebu ji políbit právě v tomto momentu. Koktavě ji odvětil: Ano, eeehhh, uuuhhh... rad bych koupil jedno CD. Bez přemýšlení vzal první CD, které uviděl a zaplatil. "Chceš to zabalit?" zeptalo se děvče zase s úsměvem. Odpověděl že ano a kýval souhlasně hlavou; ona šla dozadu a pak přišla se zabaleným balíčkem, který mu předala. On si jej vzal a opustil obchůdek. Odešel domů a od toho dne navštěvoval tento obchod každičký den, aby koupil nějaké CD. To děvče stále balilo jednotlivé CD a on si je pak vzal domů, položil je nerozbalené do šuplíku. Příliš se styděl, než aby pozval to děvče, aby si s ním vyšla. Ačkoliv už to zkoušel, nešlo mu to. Jeho matka se pokusila ho v tom povzbudit, aby se další den odvážil, a on se chytl za srdce a ... vyšel odvážně k obchodu. Koupil si CD a jako vždy ho dostal zabalené. Vzal CD a když se ona nedívala, rychle ji nechal na pultu lístek se svým telefonním číslem a vyběhl z obchodu ven.
...Crrrrrrr!!!
Matka zvedla sluchátko: "Ano?", byla to ona, ptala se na jejího syna; matka naprosto zničená začala plakat a řekla: "Ty to nevíš? ... Včera zemřel."Bylo příliš dlouho ticho, až na pláč matky, který se ve sluchátku ozýval. Později vstoupila matka do pokoje svého syna, aby si jej připomněla. Rozhodla se začít s tříděním jeho věcí. Otevřela šuplík a k jejímu překvapení se tam tyčily hory CD, které nebyly ani rozbalené. Byla zvědavá, bylo tam tolik k vidění a ona se nemohla udržet: Vzala jedno, sedla si na postel a začala rozbalovat CD a našla u něj přiložený i kus papíru. Matka ho vzala do ruky a začla číst. Stálo na něm: "Ahoj!!! Jsi fakt milý, chtěl by sis se mnou někdy vyjít? Mám tě ráda ... Sofia." S hlasitou emocí otevřela matka ještě jedno CD a i z něj vypadl list papíru, jako ze všech balíčků ... na všech bylo napsáno to samé.

Rychle klikni na celí článek!!!!!!!!!!↓


Houbičky s překladem...

7. listopadu 2007 v 20:44 Všemožně
-Chci tě obejmout, ale mé ruce na tebe nedosáhnou....
-Nemůžu spát, můj polštářek je také mokrý...
-Nemůžu slyšet tlukot tvého srdce jsi tak daleko...

Say Ok :-**

5. listopadu 2007 v 15:51